0.1 C
Türkiye
Pazartesi, 26 Temmuz 2021
Ana Sayfa Finansal Teknoloji ING Ventures veri gizliliği şirketi eXate'e yatırım yapıyor

ING Ventures veri gizliliği şirketi eXate’e yatırım yapıyor

ING Ventures, Londra merkezli veri güvenliği şirketi eXate’e yatırım yaptı.

EXate, fonları, şirketlerin verilere erişirken, paylaşırken ve analiz ederken gizlilik sağlama yöntemini basitleştirmeyi amaçlayan veri yönetimi platformu DataSecOps’un gelişimini hızlandırmak için kullanacağını söylüyor.

Şirket, 2019 yılında ING Labs Brüksel’de, çalışanların verileri güvenli bir şekilde paylaşmaları için tek bir erişim noktasının manuel yöntemlerde veya merkezi olmayan veri yönetim sistemlerinde nasıl iyileştirilebileceğini gösteren bir kavram kanıtını başarıyla tamamladı.

ING Ventures’ın genel müdürü Frederic Hofmann şunları söylüyor: “Bu ezber bozan araç, ING’nin üretimde etkinliği sağlamak için yeni yazılımı gerçek veriler üzerinde güvenli bir şekilde test etmesine olanak tanıyor ve dış ortaklarla daha yakın işbirliği yapmamızı sağlayarak inovasyon gündemimizi hızlandırmamıza yardımcı oluyor. sınır ötesi. ” dedim . Nicelikten çok nitelik

EXate CEO’su Peter Lancos, şirketler eXate kullanarak veri politikalarını otomatik olarak uygulayabilir ve bu, ekiplerin verileri daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde yönetmesine olanak tanır.

“Büyük hacimli verileri depolayan ve işleyen kuruluşlar, veri paylaşımı söz konusu olduğunda birçok zorluk yaşarlar” diyor. “Ülkeden ülkeye karmaşık politikaların izlenmesiyle birlikte pahalı çok noktalı çözümlerin kullanılması, veri girişimlerine zaman ve bütçe katıyor. Müşteriler için en iyi değeri sunmanın anahtarı, DataSecOps aracılığıyla verileri, güvenliği ve işlemleri tek bir uygulamada tam olarak entegre etmektir. “

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

En Popüler

Son Yorumlar