0.1 C
Türkiye
Pazartesi, 26 Temmuz 2021
Ana Sayfa E-Ticaret n11'den online market hizmeti: Market11

n11’den online market hizmeti: Market11

n11.com’un Market11 adını verdiği hizmet ile seçtiğiniz ürünler istediğiniz gün ve saatte ya da aynı gün size ulaşıyor. Üstelik n11.com kuponlarınızı da Market11 alışverişinde kullanabiliyorsunuz.

n11.com’daki kuponlar Market11’de kullanılabiliyor

n11.com’un Market11 adını verdiği hizmet ile seçtiğiniz ürünler istediğiniz gün ve saatte ya da aynı gün size ulaşıyor. Üstelik n11.com kuponlarınızı da Market11 alışverişinde kullanabiliyorsunuz. Şu anda Market11’e göz attığımızda hizmetin İstanbul’da her yerde aktif olmadığını görüyoruz. Market11, şu an için Avrupa yakasının bazı bölgelerinde hizmet veriyor. Anadolu yakasına ait bir adres seçtiğimde ise Market11’in kısa bir zaman sonra bu bölgede de aktif edileceği bilgisi paylaşılıyor. 

Market11 platformunda şimdilik Üçler, Sarıyer Market, Başgimpa, Show Market gibi zincir marketler yer alıyor. n11.com’un online market hizmetinde de tıpkı diğer platformlarda olduğu gibi ürünler kategoriler halinde sunuluyor. Şarküteriden temizlik ürünlerine, atıştırmalıklardan temel gıdaya her ürün ayrı kategoride kullanıcıya sunuluyor. 

Ankara, Kayseri de dahil olmak üzere farklı Anadolu şehirlerinde sınırlı bölgede hizmet veren Market11’e buradan göz atabilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

En Popüler

Son Yorumlar